Dárky Tlapnet

Dárky Tlapnet

  

  


Tato akce platí pouze pro zákazníky společnosti Tlapnet s.r.o., kteří uzavřou novou smlouvu na dodávku služeb přístupu do sítě Internet po termínu 1. 12. 2013 a na dobu 24 měsíců.

 

Tento produkt si zákazník objedná přes náš e-shop a do slevového kupónu, vyplní slevový kód, který najde ve svém zákaznickém portále na adrese zakaznik.tlapnet.cz. Zákazník má možnost vybrat si produkt pouze dle výše měsíčního poplatku internetové smlouvy. Toto zboží je během kontraktu internetové smlouvy stále majetkem poskytovatele služeb a je na něho poskytována standartní 24 měsíců dlouhá záruka. Platí na něho ustanovení všeobecných obchodních podmínek poskytovatele služeb přístupu do sítě Internet (hlavně odstavec 4 - Zařízení pro poskytování objednaných Služeb). Po uplynutí smlouvy na dobu určitou přechází toto zařízení do vlastnictví zákazníka.

 

Produkty uvedené v této kategorii může zákazník získat za zvýhodněnou cenu 1 Kč, tedy prakticky ZDARMA.Produkt je k zákazníkovi odeslán po ukončení zkušebního období a po zaplacení první platby zákazníkem zcela zdarma bez jakýchkoliv dalších nákladů na dopravu.

Napište nám

Naše zákaznická linka je k dispozici 24 hodin.

Telefon:733 747 733

Kontakt na naši zákaznickou linku

Odběr novinek [Newsletter]